“Java e Flamurit”/ Aktivitetet që ka organizuar Bashkia Sarandë

- Advertisement -

Bashkia e Sarandës duke nisur që nga data 27 nëntor deri më 30 nëntor, do të organizojë një sërë aktivitetesh me rastin e festave të pavarsisë së Shqipërisë.

Më poshtë janë numri i madh i aktiviteteve që startojnë nga sot e që do vijojnë në ditët në vijim.

Një nismë tjetër që ka gjallëruar dhe i ka dhënë një tjetër pamje Sarandës, janë vendosja e flamurit kuqezi në ballkone.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...