Ish-Kandidati i Primareve për bashkinë Sarandë dhe anetari keshillit kombetar” Spiro Vaso i bashkohet grupit “Alibeaj” ne festen e PD Sarande

- Advertisement -

Në 32 vjetorin e PD Sarandë, dega ka festuar e përcarë. Në 13.00 grupi “Alibeaj” ka festuar së bashku në ambientet e Hotel “Tatzati” ndërsa ne 17.30 në seline e degës pritet të festojë grupi i Rithemelimit. Ajo që u vu re tek takimi i grupit “Alibeaj” ishte edhe pjesemarrja e ish-kandidatit të primareve për bashkinë Sarandë dhe anëtar i këshillit kombetar” Spiro Vaso.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...