INTERMEDICA: NJOFITM PËR KRYERJEN E TESTEVE COVID – 19

- Advertisement -

Laboratori Intermedica është laboratori i licensuar nga Ministria e Shëndetësisë për kryerjen e testeve për nevoja administrative si më poshtë :

1. Në vijim të urdhërit Nr. 436 datë 23.07.2020 , testi RT-PCR për SARS-COV-2 (tampon me PCR) , çmimi 5500 lekë .

2. Në vijim të urdhërit Nr. 436 datë 22.09.2021 , testi i shpejtë RAPID Test (tampon-testi i shpejtë Antigen) për SARS-COV-2 , çmimi 2500 lekë .

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...