Hari Imeri i shpreh ngushëllimet Lulzim Bashës për humbjen e të atit

- Advertisement -

Kryedemokrati i Delvinës Hari Imeri, ka ngushëlluar kreun e Partisë Demokratike Lulzim Bashën pas humbjes së babait.

“Në emrin tim dhe të degës të Partisë Demokratike Delvinë, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta kryetarit të PDSH z.Lulzim Basha për humbjen e të atit.

Zoti ja lehtësoftë dhimbjen atij, vëllait dhe nënës së tyre”, shkruan Hari Imeri në Facebook.

Xhelal Basha  është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare, në shtëpinë e tij. Mësohet se Xhelal Basha kishte qëndruar për muaj me radhë në spital, duke luftuar me një sëmundje të rëndë prej 1 viti.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...