Halloween dhe dy ditëlindje te “Vangjel Pulla”

- Advertisement -

Festa e Halloween-it është festuar dhe nga fëmijët e Shtëpisë së Fëmijëve “Vangjel Pulla”. Në këtë atmosferë të ndezur i festuan edhe ditëlindjet e dy prej fëmijëve të kësaj Shtëpie: Fatmës dhe Çelestanos.

“Banorët e vegjël të Shtëpisë së Fëmijës “Vangjel Pulla” festuan këtë Halloween special, ku përveç pikturave, veshjeve, dhe ndezjes së zjarrit, të gjithë së bashku festuan ditëlindjen e Fatmës dhe Çelestanos, me nje barbeque në natyrë .
Edhe 💯Çelestano dhe Fatma

Happy Halloween!”, uron kryebashkiaku Gurma fëmijët e kësaj shtëpie.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...