Grabitet noteri në Sarandë, ju vodh një shumë lekësh

- Advertisement -

Grabitje me armë ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4. Persona të armatosur me Kallashnikov kanë hyrë në një apartament në pronësi të noterit të njohur Thoma Kaçi, 63-vjeç në Sarandë. Maskat kanë lidhur familjarët dhe kanë arritur të marrin 20 milion lekë të vjetra. Policia ka ngritur pika të shumta kontrolli në qytet dhe forca të shumta janë në vendin e ngjarjes.
/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...