Tag: Caroline

Browse our exclusive articles!

Glyka Nera – Çfarë thotë Babis Anagnostopoulos për lidhjen jashtëmartesore

Babis Anagnostopoulos, vrasësi i rrëfyer i Caroline në Glyka Nera, flet në burg për raportimet se kishte një lidhje jashtëmartesore. Ai mohon në një...

Popular

KLP i jep mandat drejtuesi tre vjeçar Prokurorit të Sarandës, Kledian Llaho

Kryetari i KLP, Alfred Balla së bashku edhe me...

Lamtumirë, mësuese, Tatjana. U prehsh në paqe! (Video)

Mes e lotëve e dhimbjes u përcoll mesditën e...

Elena shqiptarja më e zgjuar në planet.

Pa dyshim që shqiptarët kanë lënë gjurmët e tyre...

Hebrejtë e Delvinës dhe të Sarandës para dhe gjatë Luftës së Dytë Botërore.(Video)

27 janari njihet si Dita Ndërkombëtare e Holokaustit, ku...