Foltorja e Berishës, riaktivizohen “ishët” e PD Sarandë

- Advertisement -

Ish drejtues të degës apo ish drejtues të institucioneve gjatë qeverisjes së PD në vitet 2005-2013 janë aktivizuar ditët e fundit për të mbledhur njerëz me qëllim mbushjen e sallës së Hotel “Mediterrane” pasditen e sotme për foltoren e Sali Berishës. Arben Ristani, ish deputet i Sarandës, Ylli Piro, ish Kryetar i PD Sarandë e një sërë ish drejtues institucionesh, po njoftojnë anëtarë e simpatizantë të PD, përfshirë edhe qytetarë të thjeshtë që të bashkohen me “Foltoren”. Numri i firmëtarëve në Sarandë ka shkuar në 72 %.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...