Fillim i mbarë për këtë vit nga atleti sarandiot, Alush Çukari(Video)

Majlinda Qilimi
Atleti sarandiot Alush Çukari përshkoi sot me vrap rrugën Sarandë – Delvinë.
I motivuar nga figura e aktores Hajrie Rondo e në kujtim të veprës së Saj, atleti ndërmori këtë inisiativë e cila u përkrah edhe nga Sektori i Kulturës dhe Sportit në Bashkinë Delvinë.
Duke e falenderuar Alush Çukarin i urojmë suksese të mëtejshme e arritje sa më të larta në atletikë!

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...