Enti Kombëtar i Banesave nxjerr në Sarandë në shitje dy apartamente dhe dy njësi shërbimi

- Advertisement -

Enti Kombëtar i Banesave i drejtuar nga Stefan Çipa, bën me dije për një ankand që do të kryhet në ditët në vijim qytetin e Sarandës.
Njoftohet se në shitje kanë dalë dy apartamente me sipërfaqe mbi 121 m2 të ndërtuara me fonde të buxhetit të shtetit.
Afati i fundit për dorëzimin e ofertave është data 29 mars.
Po keshtu në shitje janë edhe dy njësi shërbimi të ndërtuara po nga Enti Kombëtar i Banesave.
Vlera fillestare e ankandit për to është: 52 000 (pesëdhjetë e dy mijë) lekë/m².

Më poshtë njoftimi i plotë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...