Emri/ Identifikohet 39-vjeçari që rrezikoi jetën e policëve shqiptarë e grekë

- Advertisement -

Identifikohet personi që rrezikoi jetën e policëve shqiptarë e grekë sot duke thyer trarët e doganave Qafë-Botë e Mavromat. I arrestuari tashmë në Igumenicë është Gardian Mirukaj, 39-vjeç nga Lezha.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...