Emrat/ASHK Sarandë: “Bëni pagesën e parcelës ndërtimore”

- Advertisement -

Agjensia Shtetërore e Kadastrës në Sarandë me anë të një postimi në Facebook njofton qytetarët që kanë emrin në listat e mëposhtme të paraqiten në këtë institucion.

“Lutemi që qytetarët e mëposhtëm, të paraqiten pranë Drejtorisë Vendore të ASHK-së Sarandë (Ish- ALUIZNI), për tërheqjen e faturave përkatëse, për kryerjen e pagesës së parcelës ndërtimore.
Pagesat do të kryhen tek Banka Credins dhe pas vërtetimit të shlyerjes së detyrimit financiar do të vijohet me lëshimin e lejes së legalizimit.” njofton ASHK Sarandë.
/sarandalife.al/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...