E rëndë në Ksamil. Ishte duke punuar për prishjen e një muri humbet jetën 66 vjeçari

- Advertisement -

Sot rreth orës 12:00, një 66 vjeçar i identifikuar sj Kastriot Celi, ka qenë duke punuar tek ish furra e bukës në Ksamil, duke prishur një mur.
Gjatë punës këtit shtetasi i ka rënë në kokë një tullë. Menjëherë persona që kanë qene aty e kanë transportuar drejt urgjencës nē Sarandē, por gjatë rrugës 66 vjeçari ka ndërriar jetë.
Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit ndodhet nē vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...