E rëndë në Ksamil. Ishte duke punuar për prishjen e një muri humbet jetën 66 vjeçari

- Advertisement -

Sot rreth orës 12:00, një 66 vjeçar i identifikuar sj Kastriot Celi, ka qenë duke punuar tek ish furra e bukës në Ksamil, duke prishur një mur.
Gjatë punës këtit shtetasi i ka rënë në kokë një tullë. Menjëherë persona që kanë qene aty e kanë transportuar drejt urgjencës nē Sarandē, por gjatë rrugës 66 vjeçari ka ndërriar jetë.
Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit ndodhet nē vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

29 shtatori, Dita Kombëtare e Trashëgimisë Kulturore. Fotoekspozitë(Video)

29 shtatori është Dita Kombëtare e Trashëgimisë Kulturore, e...

KURIOZITETE .

Fustan Gjarpri. Është i bërë me gjethe palme. E mrekullueshme!!!