Zhduket në Greqi, 41-vjeçari nga fshati Livadhja i Bashkisë Finiq.

- Advertisement -

Panajot Kaleshi, 41-vjeç, është zhdukur prej 31 marsit e kërkohet nga familjarët e tij në Greqi. Fotografia e tij është shpërndarë në rrjet për të kërkuar ndihmë. Ai kishte shkuar me nënën e tij në Platamona, Pire për të blerë disa mobilje për banesën e tyre. U shkëput për pak çaste nga e ëma për të shkuar në një kioskë aty pranë dhe prej atij momenti nuk u kthye më. Në momentin e zhdukjes ai kishte veshur xhup të zi, bluzë blu të errët, xhinse blu të errëta dhe këpucë të zeza. Sipas njoftimit, jeta e tij ndodhet në rrezik

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...