Dyshohet shpejtësia, përmbyset në rrugë mjeti i turistes franceze…

- Advertisement -

Një turiste franceze e cila ishte duke udhëtuar me mjetin e vet në aksin rrugor Sarandë – Ksamil, është aksidentuar, pasi i është përmbysur mjeti në rrugë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Menjëherë i është dhënë ndihma nga drejtues të tjerë mjetesh të ndodhur në në ato momente dhe është transportuar në urgjencën e Sarandës, ndërsa mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Policia Rrugore ka mbërritur në vendngjarje për të normalizuar qakullimin e mjeteve dhe hetimin e shkaqeve të aksidentit. /sarandalife/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...