DRIDHJE SIZMIKE 5 BALLE TE SHKALLES RIHTER PRANE ISHULLIT NAKSOS

- Advertisement -

Një tërmet me magnitudë 5 ballë pranë Naxos ndodhi pasditen e kësaj të enjteje në orën 18.02. Dridhja sizmike sipas Gjeodinamikës kishte një thellësi fokale prej 10 km.
Fokusi ishte në det, 25 km në verilindje të ishullit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...