Çfarë do të ndodhë me “Facebook”? Zuckerberg na pret në 10:00 në takim virtual

- Advertisement -

Mark Zuckerberg, i njohur ndryshe si themeluesi i “Facebook”, ka paralajmëruar mbrëmjen e djeshme se do të ketë ndryshime në platformën shumë të ndjekur.

Ai publikoi në “Facebook” një status në të cilën bëri të ditur, se në orën 10:00 do të ketë një ndryshim, duke mos e specifikuar se çfarë.

‘Lidhja në këtë vit do të jetë e veçantë. Mezi po pres të ndajmë vizionin tonë për metaversin. Shpresoj t’ju shoh të gjithëve nesër në orën 10:00 të mëngjesit.”shkruan Zuckerberg.

Nuk dihet ende se çfarë ndryshimesh do të ndodhin, gjithçka pritet të zbulohet siç thotë themeluesi i “Facebook”, në orën 10:00.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...