Bashkia Finiq: Përmirësohet rrjeti rrugor në fshatin Komat

- Advertisement -

Ditët e fundit Shërbimi Teknik dhe Infrastrukturës i Bashkisë Finiq po vijon me përmirësimin funksional të një pjese të rrjetit rrugor kryesor të komunitetit Komat.

Kjo ndodh me shtrimin e një segmenti të amortizuar. Duhet theksuar se punimet realizohen me burimet e vetë Bashkisë, si dhe me ndihmën e çmuar të banorëve të komunitetit”, shkruhet në faqen e bashkisë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...