Bashkia Finiq: Përmirësimi i rrjetit rrugor, akses më i sigurt për qytetarët

- Advertisement -

-Ndërhyrje në pikat kyçe të rrjetit të brëndshëm rrugor është realizuar nga Sektori i infrastrukturës i Bashkisë Finiq së fundmi në komunitetet Livadhja dhe Lefter Talo, nga të ardhurat e Bashkisë. Qëllimi i këtyre ndërhyrjeve teknike është përmirësimi i rrjetit rrugor dhe krijimi i një rrjeti të ri brënda qëndrave të banuara që do të sigurojë akses më të sigurt për të gjithë qytetarët”, bëhet publike në faqen e bashkisë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...