Atentat me tritol në Vlorë: Kush ishte shënjestra?

- Advertisement -

Një shpërthim i fuqishëm me tritol ka tronditur Vlorën para pak minutash. Mësohet se një atentat me tritol është bërë ndaj shtetasit 33-vjeçar Indrit Sadedinaj. Ky i fundit ka mbetur i plagosur vetëm në gjymtyrë dhe po transportohet me urgjencë drejt spitalit Rajonal të Vlorës. Raportohet se kjo është hera e dytë që i bëjnë atentat, por pa rezultat për atentatorët. Ndërkohë ende nuk dihen detajet e këtij atentati dhe as nga kush është kryer. Pritet që në vijim të kemi një njoftim nga policia për më shumë detaje në lidhje me këtë ngjarje.

/JOQ/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...