Lajm i Fundit/ Atentat me eksploziv në Vlorë, një i plagosur

- Advertisement -

Një atentat me eksploziv ka ndodhur në Vlorë. Sipas burimeve një person ka ngelur i plagosur. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Ende nuk dihet identiteti i personit që ka mbetur i plagosur si pasojë e këtij atentati. Nuk dihet as nëse shënjestra e këtij atentati ndodhej në ndonjë dyqan apo makinë ku dhe mund t’i jetë vendosur lënda plasëse.

vijon…
/BallkanWeb/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...