ASHK Sarandë:”Gati 47 certifikata pronësie, paraqituni ti tërhiqni”

- Advertisement -

 

Agjensia Shtetërore e Kadastrës Sarandë lajmëron se 47 pronarë kanë gati certifikatat e pronësisë dhe mund ti tërheqin ato pranë zyrës së ASHK Sarandë.

“Qytetarët që gjejnë emrin në listën e mëposhtme, janë të lutur të paraqiten pranë Drejtorisë Vendore të ASHK-së Sarandë, për tërheqjen e certifikatave të pronësisë.
Mund të futeni në faqen tuaj personale në E-Albania / NISA dhe mund ta shkarkoni certifikatën e pronësisë.”, njofton ASHK Sarandë.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...