ASHK Sarandë njofton qytetarët të tërheqin Shtesat e Lejeve të Legalizimit

- Advertisement -

 

Agjensia Shtetërore e Kadastrës në Sarandë lajmëron qytetarët që gjenden në listat e paraqitura të tërheqin Shtesat e Lejeve të Legalizimit.

“Të gjithë Qytetarët të cilët e gjejnë emrin në listën e mëposhtme, janë të lutur, të paraqiten pranë Drejtorisë Vendore të ASHK-së Sarandë (Ish -ALUIZNI), për tërheqjen e Shtesave të Lejeve të Legalizimit.”, njofton ASHK Sarandë ditën e sotme.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...