Arrestohet 46 vjeçari në Ksamil, ndërtonte pa leje

- Advertisement -

Arrestohet në flagrancë shtetasi A.D, 46 vjeç, banues në Konispol, pasi në Ksamil, u konstatua se ka ndërtuar një mur rrethues, pa leje nga autoritetet kompentente.

Në zbatim të detyrave të përcaktuara në planin e veprimit të hartuar nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, për marrjen e masave me qëllim parandalimin, evidentimin dhe ndëshkimin e ndërtimeve pa leje, shërbimet e Komisariatit të Policisë  Sarandë, gjatë kontrollit të territorit në Ksamil, kanë konstatuar një ndërtim pa leje.

/sarandalife.al/

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...