Arrestohet 43-vjeçari shqiptar për sulm seksual ndaj grave në Kypseli

- Advertisement -

 

Në kuadër të procedurës spontane, në Kypseli u arrestua nga punonjës policie të Nëndrejtorit të Sigurimit të Athinës një 43-vjeçar shqiptar, i akuzuar për sulme seksuale ndaj grave.
Sipas EL.AS., pasi një grua u ankua për një burrë të panjohur që i është afruar në Kypseli dhe e ka dhunuar seksualisht, 43-vjeçari u gjet pas kontrolleve dhe u dërgua në Në/Drejtorinë e Sigurimit të Athinës, ku u identifikua. nga viktima. Nga hetimet e mëtejshme policore u identifikua i huaji si autor i tre rasteve të tjera të fyerjes së dinjitetit seksual ndaj grave, të ndodhura gjatë tremujorit të fundit në të njëjtën zonë.
I arrestuari është dërguar në Prokurorinë Publike të Athinës.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...