Anila Denaj mbledh bazën e PS në Sarandë për të diskutuar..

- Advertisement -

Deputetja e Partisë Socialiste Anila Denaj ka mbledhur pasditen e së premtes drejtuesit e shtabeve dhe kryetarët e organizatave bazë të Partisë Socialiste në Sarandë.

Në mbledhjen e socialistëve është diskutuar për analizën e rezultatit të zgjedhjeve të 25 Prillit.

“Me Anilën, Linditën, drejtuesit e shtabeve dhe kryetarët e OS, për analizën e rezultatit elektoral, proçesin e riorganizimit, si dhe regjistrimin dixhital të anëtarësimit.”, shprehet kryebashkiaku Adrian Gurma për këtë takim.

Temë tjetër e takimit ka qenë edhe përgatitjet për proçesin e riorganizimit dhe përgatitjet për zgjedhjet në Organizatat Bazë të PS dhe zgjedhjet për drejtuesit e Degës së PS në Sarandë.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...