Aksident në Qafë të Gjashtës pa viktima, vetëm dëme materiale

- Advertisement -

Një aksident ndodhi këtë mesditë pak më poshtë Qafë Gjashtës, në dalje të qytetit. Mjeti Benz taxi  me targë SR 267 A është përmbysur. Fatmirësisht në mjet ndodhej  vetëm drejtuesi ndërsa nuk kishte pasagjerë. Nga aksidenti pati vetëm dëme materiale. Shërbimet e Qarkullimit Rrugor u ndodhën në vendngjarje. Sipas tyre shkak ka qenë rrëshqitja nga lagështia në rrugë.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...