Achaia: Tragjedi në rrugën Franga- Riolos- Një 51-vjeçar shqiptar i vdekur

- Advertisement -

Sipas informacioneve të para, është një 51-vjeçar i vdekur, banor i Miçoit, Akaia, me origjinë nga Shqipëria.

Gjithçka ndodhi kur makina që ai drejtonte doli nga rruga dhe ra në një gropë 4 metra të thellë, si rezultat i së cilës ai u bllokua në çarçafë. Në momentin e aksidentit rruga ishte e rrëshqitshme për shkak të shiut. Makina dyshohet se kishte zhvilluar shpejtësi. Brigada e zjarrfikësve dhe EKAB shkuan në vendngjarje.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...