𝐒𝐊𝐈𝐍-𝐔𝐏✨: 𝐍𝐉𝐄 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐏𝐓 𝐈 𝐑𝐈 𝐈 𝐁𝐔𝐊𝐔𝐑𝐈𝐒𝐄 𝐕𝐉𝐄𝐍 𝐍𝐄 𝐁𝐀𝐋𝐋𝐊𝐀𝐍🌎

- Advertisement -
Sipas studimeve te shkencëtarve që kanë bashkëpunuar në krijimin e 𝐒𝐊𝐈𝐍-𝐔𝐏 benefitet për lëkurën janë:
• +193% hidratim se sa para përdorimit të 𝐒𝐊𝐈𝐍-𝐔𝐏 në vetëm 15 sekonda aplikim.
• 0% kontakt me baktere me qënë se nuk duhen përdorur duart për të aplikuar kremrat.
• Hidratim dhe elasticitet maksimal afatgjatë falë përbërjes të çdo kremi 𝐏𝐇𝐈𝐋𝐏𝐇𝐀𝐑𝐌𝐀 e pasuruar me 𝐓𝐑𝐈-𝐂𝐎𝐌𝐏𝐋𝐄𝐗: 𝐀𝐜𝐢𝐝 𝐉𝐚𝐥𝐮𝐫𝐨𝐧𝐢𝐤, 𝐊𝐨𝐥𝐚𝐠𝐣𝐞𝐧, 𝐀𝐜𝐢𝐝 𝐋𝐢𝐩𝐨𝐢𝐤, i cili ruan hidratimin qelizor dhe e shton ate, mbronë elasticitetin e lëkurës dhe lufton plakjen nëpërmjet antioksidues të fuqishëm.
𝐒𝐊𝐈𝐍-𝐔𝐏 ringjallë lëkurën dhe makeup-in, duke i dhuruar fytyrës ndriçim dhe shëndet.
Përdoret 4 deri në 5 herë në ditë dhe plotëson rutinen tradicionale të bukurisë, të pamjaftueshme për të patur një lëkurë rezatuese!
Mund të përdoret në çdo moment të ditës dhe mund të mbahet gjithmonë me vetë: në punë, në plazhë, në çantë ose në gjep, falë praticitetit të tij.
𝐒𝐊𝐈𝐍-𝐔𝐏 revolucionon mendimin që kemi patur gjithmonë për përkujdesin e lëkurës.
Me 𝐒𝐊𝐈𝐍-𝐔𝐏 fillon një epokë e re për bukurinë!
NË EKSKLUZIV PËR BALLKANIN E GJENI VETËM NË:
🌸𝐈𝐓𝐀𝐋𝐈𝐀𝐍 𝐁𝐈𝐎 𝐁𝐄𝐀𝐔𝐓𝐘🌸
Për më shumë informacione ose porosi ju ftojmë të na kontaktoni:
📲0699819238
📩DM
📍Sheshi Skëndërbej
✨Hajdeni të zbuloni 𝐒𝐊𝐈𝐍-𝐔𝐏, ju mirëpresim✨
#italianbiobeauty #skinup #philpharma #skinupalbania #skinupballkan #skinupkosova #skinupmaqedoni #skincare  #revolutionaryskincare #new

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...