Video/ Flakë gjigande dhe tym, përfshihet nga zjarri një banesë në Vlorë, rrezikohen ndërtesat ngjitur

- Advertisement -

Një zjarr i përmasave të mëdha është regjistruar në mbrëmje në afërsi të stadiumit në Vlorë.  Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për një banesë të braktisur.

Siç shihet edhe nga pamjet, zjarri ka përmasa të mëdha, ndërsa zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes.

Po ashtu, Mehmeti raporton se nga flakët, po rrezikohen edhe banesa të tjera që ndodhen aty pranë. Nuk dihet se si ka rënë zjarri.

/BallkanWeb/

https://youtu.be/OlKGD5lulAE

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...