VIDEO/ ‘Anonymous’-Vuçiçit: Ndaloni veprimet e rrezikshme në Kosovë, ne s’harrojmë, ne s’falim..

- Advertisement -

Grupi i hakerëve “Anonymous”, përmes një videomesazhi, ka “kërcënuar” presidentin serb Aleksandar Vuçiç lidhur me zhvillimet e fundit në veri.

Ata thonë se populli i Kosovës nuk është pa mbështetje, prandaj ata thonë se Vuçiçi duhet të ndalojë veprimet e rrezikshme, raporton Zeri.info.
“Anonymous” nuk është një grup i vogël i pafuqishëm i njerëzve për ta injoruar. Ne jemi të organizuar, globalisht aktivë, kolektiv i individëve me mendësi të njëjtë dhe mesazhi ynë do të jetë i qartë. Nëse nuk i ndaloni veprimet e rrezikshme në Kosovë, njerëzit e Kosovës nuk janë pa mbështetje. Ne jemi “Anonymous”. Ne jemi “Anonymous”. Ne nuk falim. Ne nuk harrojmë. Na prisni”, thuhet në postimin e tyre në Twitter.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...