Teknologjia e re në aeroportin e Rinasit, ja si do të bëhet kalimi i pasaportave nga 1 gushti

- Advertisement -

Një teknologji e re për leximin e pasaportave do të aplikohet duke nisur nga 1 gushti në terminalin e ri të aeroportit të Rinasit. Në fotografi shihni pajisjet që janë bërë gati për të pritur pasagjerët me pasaporta shqiptare, amerikane, europiane, kanadeze dhe britanike, të cilët nuk do të kenë më kontaktin me policin.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Hebrejtë e Delvinës dhe të Sarandës para dhe gjatë Luftës së Dytë Botërore.(Video)

27 janari njihet si Dita Ndërkombëtare e Holokaustit, ku...

Aksion i IKMT në Ksamil, prishjet në vijën bregdetare

IKMT ka nisur sot një aksion për prishjen e...

Ndahet nga jeta Sami Peçi

Sot pas një sëmundje të rëndë u nda para...

Në ditën ndërkombëtare të edukimit: libri miku më i mirë (Video)

Në Ditën Ndërkombëtare të Edukimit paraditen e së martës...