Të shumtë janë njerëzit që na kanë besuar që në ditën e parë të hapjes së klinikës “Umano felice”

- Advertisement -

Klinika ndërkombëtare “Umano felice” me pritshmërinë e standarteve më të larta, që mjekësia mund të ofrojë në nivel profesionistësh dhe aparaturash, do të nisë jetën në Elbasan. Fjala e fundit e teknologjisë dhe metodat ndërkombëtare në testime dhe vlerësime diagnostike janë zgjidhja e problematikave dhe suksesi i shëndetit që pacientët do e gjejnë tashmë tek Klinika ndërkombëtare “Umano felice”. Tek Klinika “ Umano felice”,falë profesionalizmit të stafit, shëndeti juaj është i garantuar!

 

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Delvina me dy monumente kulturore të kategorisë së parë

Sot do t'ju flasim për dy monumente kulturore të...

Zbardhet ngjarja, dogji makinën në Delvinë, arrestohet autori (EMRI)

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Delvinë,...

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...