Talenti grek me famë, lojë virtuoze në Butrintin Antik

- Advertisement -

Parku i Butrintit ka publikuar sot në faqen e tij një moment të veçantë, lojën në piano të djaloshit Stelios Kerasidis,një talent me famë ndërkombëtare nga Greqia, i cili këto ditë vizitoi Sarandën.-Stelios Kerasidis pianisti i talentuat  me famë ndërkombëtare luan në teatrin antik të Butrintit , shkruhet në faqen e Parkut Kombëtar të Butrintit.Për këtë virtuoz të vogël në moshë bëri publike në faqen e tij nga takimi i realizuar në zyrën e tij edhe kryebashkiaku Adrian Gurma.“Mirëprita sot në Sarandë, artistin e vogël nga shteti fqinj, Greqia🇬🇷 me famë ndërkombëtare Stelios Kerasidis, i cili realizon një videoklip  në disa zona të jugut të Shqipërisë, midis të tjerave edhe në Sarandë e Butrint.Faleminderit artist i vogël  dhe mirëardhsh përsëri në Sarandë , “ shkruan kryebashkiaku Gurma.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...