Tag: Yuri Kim

Browse our exclusive articles!

Çfarë do të ndodhë me marrëdhëniet SHBA-PD nëse Sali Berisha bëhet serish kryetar? Yuri Kim i jep fund dyshimeve: As kafe nuk do të...

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim deklaroi për gazetaren Anila Hoxha se shpallja “non grata” ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjarët e tij nga SHBA-të...

Popular

Blendi Klosi prezantohet drejtues politik i Partisë Socialiste për Qarkun Vlorë

Blendi Klosi u prezantua sot në Vlorë si drejtues...

Aksident në aksin Kardhiq-Delvinë, motomjeti del nga rruga, humb jetën shoferi (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur këtë të...

WhatsApp pritet të sjellë 5 ndryshime të reja

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për...