Tag: Porti i Jahteve

Browse our exclusive articles!

Bëni gati CV, “Marina Vlorë” do të krijojë 500 vende pune

  Marina Vlorë do të bëhet epiqendra e ekonomisë lokale që në ditët e saj të para. Si nevojë e qëndrueshmërisë pritet të krijohen deri në...

Popular

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në të gjitha akset rrugore, në Vlorë dhe në Sarandë,(Video)

Kontrollet janë përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve...

I “nxehti afrikan” pushton Shqipërinë, temperaturat arrijnë rekordin ditën e sotme

Duke nisur nga dita e sotme temperaturat në vendin...