Tag: Policia

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Konfliktohen procedohen penalisht dy sarandiotë

  Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht shtetasin me inicialet A. K., 40 vjeç dhe M. K., 54 vjeç,...

Mesazhi i fortë i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nano/ Kjo përballje është luftë pa kthim e pa kompromis

  Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano i është drejtuar me një mesazh qytetarëve, ku i ka kërkuar bashkëpunim për të luftuar krimin e...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, tjetër marrëveshje bashkëpunimi me “Intermedica”

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano nënshkruan një tjetër marrëveshje bashkëpunimi me laboratorin mjekësor “Intermedica Center sh.p.k”, në favor të punonjësve...

Trafik droge me ambulancë/ Kapen 320 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar në Igumenicë, arrestohet shoferi (Video)

Kapen 320 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar mëngjesin e së shtunës, kur është ndaluar një autoambulance që vinte nga kufiri i...

Procedohet penalisht ksamijoti për punime pa leje në banesë

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht për veprën penale "Ndërtimi i paligjshëm", shtetasin me inicialet I. S., 41...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...