Tag: Policia e Shtetit

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Testi i drogës për efektivët/Sa policë kanë rezultuar pozitivë në Sarandë

Shifrat e efektivëve të policisë që dalin pozitiv nga testi i drogës, sa vijnë e rriten. Tirana kryeson me mbi 25 efektiv që përdorin lëndët...

Policia e Shtetit në mbështetje të fushatës “Bëje botën portokalli”

25 Nëntori është Dita Ndërkombëtare kundër Dhunës ndaj Grave. Kjo ditë shënon fillimin e fushatës së 16 ditëve të aktivizmit. Kjo fushatë është jo...

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit ndërmjet Gledis Nanos dhe laboratorit mjekësor “Intermedica Center sh.p.k”.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, nisur nga qëllimi për të mbrojtur integritetin e punonjësve të Policisë së Shtetit, për të...

Buxheti 2022/ Nano: Synohet të shtohen automjetet dhe pajisjet inteligjente, rritje pagash dhe bonuse për efektivët

  Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka prezantuar projekt-buxhetin për vitin 2022 në Policinë e Shtetit. Gjatë fjalës së tij, Nano është...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...