Tag: Policia e Delvinës

Browse our exclusive articles!

Operacioni “Kranea” arreston 4 persona, ndihmuan 6 sirianë për kalim të paligjshëm të kufirit

Sarandë/Finalizohet operacioni policor i koduar "Kranea”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të...

Delvinë/ Arrestohet pronari dhe kamarieri i lokalit për “lojëra fati”

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Delvinë bënë arrestimin në flagrancë të shtetesave I.B., 21 vjeç dhe Xh.P., 27 vjeç ,...

Delvinë/ Arrestohet 27 vjeçari, “tapë” në timon

Policia njofton arrestimin e shtetasit A. H., 27 vjeç, banues në Delvinë. Arrestimi i tij është kryer pasi sipas Policisë u konstatua duke drejtuar automjetin,...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...