Tag: Pandemi

Browse our exclusive articles!

Greqi: Krishtlindja në shtëpi për të pavaksinuarit, thonë burimet qeveritare

Nuk do të merren masa të reja për përballimin e pandemisë, thonë burime qeveritare, të cilat theksojnë se strategjia për pandeminë funksionon dhe për...

Popular

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në të gjitha akset rrugore, në Vlorë dhe në Sarandë,(Video)

Kontrollet janë përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve...

I “nxehti afrikan” pushton Shqipërinë, temperaturat arrijnë rekordin ditën e sotme

Duke nisur nga dita e sotme temperaturat në vendin...