Tag: Orkestra Frymore

Browse our exclusive articles!

Bashkia Sarandë:” Eja bëhu pjesë e Orkestrës së qytetit tonë!”

Bashkia Sarandë njofton hapjen e audicioneve për të gjithë fëmijët nga mosha 8-14 vjeç që kanë dëshirë të jenë pjesë e Orkestrës Frymore të...

Popular

Delvina me dy monumente kulturore të kategorisë së parë

Sot do t'ju flasim për dy monumente kulturore të...

Zbardhet ngjarja, dogji makinën në Delvinë, arrestohet autori (EMRI)

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Delvinë,...

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...