Tag: Makawitage Kalpa Chethiya Eishvajith Perera Ejiewrdana

Browse our exclusive articles!

Plagosja e Ksamilit, Gjykata e Sarandës liron edhe të plagosurin, tashmë asnjë në burg

Plagosja me pistoletë e 27-vjecarit Tauland Beqiri në 13 gusht në Ksamil, tashmë nuk ka asnjë person në qeli. 28-Vjeçari Edison Vyzaj dhe 24-vjeçarin...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...