Tag: Majlinda Bregu

Browse our exclusive articles!

Majlinda Bregu tregon momentet e vështira në familjen e saj: Mami në intubim nga Covid, babai i shtruar menjëherë pas saj, ishin kokëfortë, nuk...

Ish-Ministrja e Jashtme Majlinda Bregu ka treguar përmes një statusi në rrjetet sociale, momentet e vështira që po kalon e gjithë familja e saj,...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...