Tag: Lotaria amerikane

Browse our exclusive articles!

Lotaria amerikane/ Ambasada Amerikane: Do skuifikohen ata që aplikojnë dy herë

Ambasada Amerikane në Tiranë këtë të hënë ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët, në kohën që kanë ngelur vetëm 9 ditë nga...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...