Tag: Kanal I Çukës

Browse our exclusive articles!

Arrestohet 61 vjeçari, emisioni “Stop” denoncon hedhjen e mbetjeve të llaçit te “Kanali i Çukës”

  Pas denoncimit me video në emisionin "Stop" për hedhjen e mbetjeve të ndërtimit nga një ndërtesë 7 katëshe në Kanalin e Çukës, Komisariati i Policisë...

Popular

KLP i jep mandat drejtuesi tre vjeçar Prokurorit të Sarandës, Kledian Llaho

Kryetari i KLP, Alfred Balla së bashku edhe me...

Lamtumirë, mësuese, Tatjana. U prehsh në paqe! (Video)

Mes e lotëve e dhimbjes u përcoll mesditën e...

Elena shqiptarja më e zgjuar në planet.

Pa dyshim që shqiptarët kanë lënë gjurmët e tyre...

Hebrejtë e Delvinës dhe të Sarandës para dhe gjatë Luftës së Dytë Botërore.(Video)

27 janari njihet si Dita Ndërkombëtare e Holokaustit, ku...