Tag: Jala Investment

Browse our exclusive articles!

Tjetërsimi i pronës në bregdetin e Jalës, reagon shoqëria “Jala Investment” Sh.p.k: Si qëndron e vërteta

Pas zbulimit të bërë dje publike nga "BallkanWeb" të një skeme tjetërsimi të pronave në bregdetin e Jalës, ku një shtëpi prej 98 metrash...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...