Tag: Ilia Kareli

Browse our exclusive articles!

Skandal nga gjykata greke/ Ulet dënimi për 12 gardianët e burgut që torturuan deri në vdekje Ilia Karelin

Gjykata e Apelit në Athinë ka bërë një lehtësim sa i përket masës së dënimit me burg që është dhënë për 12 gardianët e...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...