Tag: IGJEUM

Browse our exclusive articles!

IGJEUM paralajmëron qytetarët: Stuhia “godet” këto qarqe të Shqipërisë!

Jugu i Shqipërisë nga mbrëmja e sotme dhe nesër do të përfshihet nga moti i keq dhe reshje intensive shiu. Instituti i Gjeo-shkencave paralajmëron qytetarët...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...