Tag: Hueyda El Saied

Browse our exclusive articles!

Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied, Rama:”Lamtumirë shoqe e vogël”

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të artistes së njohur shqiptare, Hueyda El Saied, e cila ndërroi jetë sot...

Popular

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...