Tag: Erdogan

Browse our exclusive articles!

Erdogan sot vizitë në Tiranë, masa të rrepta sigurie! Do të mbrohet nga Garda e RENEA, mbërrijnë edhe forca nga Turqia!

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan vjen sot në Tiranë dhe do të qëndrojë për më shumë se 13 orë në vend. Vizita e...

Turqia e paralajmëroi që dje! 9 Avionë luftarakë mbi territorin grek

Jo një por gjithsej nëntë fluturime mbi Oinousses dhe ishullin Panagia janë bërë pak orë më parë nga avionët luftarakë turq F-16. Nga ora 13:32...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...